Halka Saç Kaynak Öncesi ve Sonrası

Kadınsılığı pekiştiren faktör, uzun ve dolgun saçlar. Fakat her saç yapısı uzatmaya müsait değildir ve yeterince canlı görünmez.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Bu tür saçlar için daha çok kaynak saç uygulaması önerilir.  Silikon, keratin, halka gibi birçok çeşidi bulunur. Halka saç kaynak, diğerlerine nazaran daha sağlıklıdır.

Halka Kaynak Hangi Açılardan Farklı?

Halka saç kaynak öncesi ve sonrası, yaptırmak isteyenler tarafından merak edilir.  Yaptırmaya karar verenler öncelikle bu işte profesyonel, kaliteli bir kuaför bulmalı. Kuaförün verdiği fikirler dikkate alınmalı.

halka saç kaynak uygulaması

halka saç kaynak uygulaması

Kuaför halka kaynak uygulamasını uygun bulduğu takdirde yaptırılmalı. Yapım aşamasında küçük halkalar saça geçirilir. Kaynak saçlar yerleştirilen halkalara geçirilir ve sıkıştırılır. Bu uygulama sırasında ısı ve yapıştırıcı kullanılmaması diğer kaynak saç tekniklerine göre avantaj sağlar. Halka saç kaynak uygulaması sonrasında, kullanılan boncuklar saç ile aynı renkte olacağından kaynak yapıldığı kesinlikle belli olmaz.

halka saç kaynak modeli

halka saç kaynak modeli

Daha dolgun, canlı ve uzun saçlara kavuşmuş olunur. Çıkarılan kaynak saçlar daha sonra istenildiği takdirde saça tekrar takılabilir.