Hangi Kaynak Türünü Yaptırmalı?

Güzelliğine düşkün olan kadınlar için saç güzelliği her şeydir. Güzelliği ortaya çıkarmanın en iyi yollarından biri de mikro saç kaynak gibi yöntemlerle saçların daha uzun ve dolgun olmasını sağlamakken, kadınların saç tasarım merkezlerinde neden bu kadar fazla zaman geçirdiği aşikâr.

Saç kaynak yöntemleri her geçen gün gelişip değişse de içlerinde en popüleri halka ya da boncuk adıyla bilinen kaynak türü.

 Bu oldukça rahat bir kullanım sunuyor olsa da dışarıdan bakıldığında açıkça gözüken kaynak boncukları güzelliği gölgede bırakmıyor değil. Doğal duruşa sahip ve dışarıdan bakıldığında fark edilmeyecek bir kaynak türü arıyorsanız bu mikro kapsüllerle yapılan mikro kaynak olabilir.

Kısa Saça Kaynak Yapılır mı?

Birbirinden farklı kaynak türleri kuaför salonlarında ince işçiliklerle yapılabiliyor. Kişiye kaynak yapılmadan önce saç yapısına ve isteğine göre en uygun yöntemin belirlenmesi yoluna gidilir. Uzun saçlara sahip olanlar için kaynak seçeneği biraz daha fazlayken, kısa saçta doğallığı yakalayabilmek açısından mikro saç kaynak doğru seçenek olur.

Mikro saç kaynak mikro kapsüllerin kullanılarak yapılır ve doğal saçların 5 cm uzunluğa sahip olması bu kaynağın yapılabilmesi için yeterlidir. Erkeklere bile uygulanabilen bir kaynak yöntemi olan mikro, kaynak yaptırdığınızı gizlemek istiyorsanız doğru seçim olabilir.