boncuk kaynak     KALICI FÖN DEFRİZE SAÇ DÜZLEŞTİRME

Kalıcı fön saçlarda mucizevi bir etki bırakarak düzleşmesi en zor saçları bile düzleştiriyor. Üstelik kalıcı fönün etkisi şimdiye kadar kullanılan saç düzleştirme tekniklerinden kat kat daha üstün. Yaygın biçimde uygulanan ve yalnızca kısa vadede etki gösteren diğer fön çeşitlerinin aksine kalıcı fönle saçlar çok uzun sürede olağanüstü bir görünüme kavuşuyor.

Brezilya fönü olarak da bilinen kalıcı fön defrize yönteminin sırrı saça bir çeşit botoks uygulamaktan geçiyor. Saçı gençleştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış tek protein olan juvexin ve kalıcı fönle saç düzleştirme tekniklerinde büyük bir devrim gerçekleştirildi. Juvexin, Global Keratin U.S.A markasının Yeni Zelanda koyunlarının yünlerinden ürettiği mucizevi bir maddedir. Keratin üreten yüzlerce marka olmasına karşın kendini yenileyebilen ve yenilebilecek kadar doğal yapıya sahip Juvexin üretimini yalnızca Global Keratin markası yapmaktadır. Ataköy Paris Kuaför olarak kimyasal katkı maddesi içermediği için uygulamada maske bile gerektirmeyen Global Keratin U.S.A markasını tercih ediyoruz.

Kalıcı fön uygulamasında formül içeriğindeki doğal maddeler saçların kırılgan yapısını onarıp her bir telin yenilenmesini sağlar. Böylece kalıcı fön yaptırdığınızda saçlarınıza sadece şekil değil sağlık da katarsınız.

Saçınızı hem gençleştiren hem de istediğiniz şekli vermenizi sağlayan kalıcı fön defrize sayesinde artık dış etkenler saçlarınızın görüntüsünü ve güzelliğini bozamayacak. Ortalama altı ay süren bir koruma gösteren kalıcı fön getirdiği bu mucizevi yeniliklerle kadınların saç bakımı ve hayatlarını hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak.

Atrium Paris Kuaför'de kalıcı fön fiyatı kısa bir süre için 350 TL'dir.

0 212 559 85 85 numaralı telefonu arayarak daha farklı uygulamaların fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

KALICI FÖN ÖRNEK FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Kalıcı fön uygulamasında Global Keratin marka Juvexin ürünü kullanılmaktadır.

 
9. Kısım Atrium Çarşısı Üst Kat, 
No : 122 Ataköy / İSTANBUL

Tel : 0 212 559 85 85 / 560 68 48
Gsm : 0 537 462 44 44

pariskuafor.atrium[et]gmail.com
www.atriumpariskuafor.com


kalıcı fön - brezilya fönü - saça botoks - saç kaynak - kuaför - gelin başı