Keratin Saç Kaynak Fiyatları

Saç kaynak uygulamaları günümüzde beğenilen ve odlukça talep edilen yöntemlerdir. Saç kaynak uygulama yöntemleri arasında yer alan keratin saç kaynak uygulaması aynı zamanda doğal saç kaynak uygulaması olarak da isimlendiriliyor. Bu adı almasının temelinde yatan sebep ise uygulamanın keratin malzemesi ile gerçekleştiriliyor olması yatıyor.

Keratin vücudumuzda doğal olarak bulunan bir madde olup aynı zamanda birçok saç bakım maskesi ya da şampuanında da yer alıyor. Keratin saç kaynak uygulamasının fiyatının belirlenmesinde ise uygulama yapılacak olan tutam sayısına göre bir tutar belirlenir.

Doğal Saç Kaynak Uygulaması Kimlere Önerilmez?

Saç kaynak uygulamaları arasında yer alan keratin saç kaynak uygulaması keratin maddesi ile saç tutamlarının saç köküne yakın bir mesafeden kaynak yapılması işlemidir. Bu işlemin gerçekleşmesinde kullanılan keratin maddesi biraz kalın olduğu için özellikle çok ince saça sahip olan kişilerde belirgin olabilmektedir. Bu sebep ile keratin saç kaynak işlemi çok ince saç tellerine sahip olan kişiler için yapılması önerilmeyen bir yöntemdir.