Keratin Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Saç kaynak uygulamaları sayesinde kısa süre içinde daha hacimli, daha sağlıklı görünen ve daha uzun saçlara kavuşabilirsiniz. Saç kaynak uygulamaları arasında seçimlerinizi yaparken saç tellerinize göre de tercihinizi yapmanız gerekebilir.

Keratin saç kaynak uygulaması vücudumuzda doğal olarak yer alan keratin maddesi kullanılarak yapılır. Genellikle herhangi bir kimyasal madde kullanmak istemeyenler tarafından tercih edilen bu yöntemde keratin maddesi ile saç tutamları saç tellerinize yapıştırılır. Keratin saç kaynak uygulamasının yapımında ise genellikle kalın saç tellerine sahip olma aranıyor. Bunun temel nedeni ise saç kaynak uygulamasında kullanılan keratin maddesinin ince saç tellerinde yoğun bir görselle sebep olmasıdır.

Keratin Saç Kaynak Uygulamasının Fiyatı Nedir?

Keratin saç kaynak uygulaması ile saçlarınıza doğal bir görüntü kazandırırken hep arzu ettiğiniz hacimli ve uzun saçlara kısa sürede sahip olabilirsiniz. Keratin saç kaynak uygulamasının fiyatının belirlenmesinde ise kullanılacak olan saç tutamının kalitesi ve kaç adet saç tutamının ekleneceği hesaplanır. Buna göre fiyat tam olarak netlik kazanır.