Keratin Tedavisi Nedir ve Saçınızı Nasıl Geliştirir?

Keratin Tedavisi Nedir ve Saçınızı Nasıl Geliştirir?

Saçlarınız kırık uçlarla dolaştığında, hiçbir şeyin saçınızın daha iyi görünmesine yardımcı olmayacak gibi hissedebilirsiniz. Saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlamaya çalışabileceğiniz çok şey var. Düşünmemiş olabileceğiniz bir yöntem; keratin içeren uzman tedavidir. Keratin ve tedavinin arkasındaki süreci öğrenmek ister misiniz?

mikro-sac-kaynak-modelleri-11-300x300

Keratin Saç Tedavisi ile Saçınızın Onarılmasını Sağlayın

Cildinizin dış tabakası da dâhil, saçınızın oluştuğu madde saç tellerini hasar ve stresten koruyan bir protein olan keratindir. Düşük keratin seviyeleri, saçınızın kolayca hasar görmesi ve genellikle sağlıklı, canlı görünmemesi anlamına gelir. Saçınızın kötü durumda olduğunu düşünüyorsanız, biraz keratin takviyesi almanın zamanı geldi.

Bu tür tedavide keratin bir solüsyonda uygulanır. Bu, saçınızı daha az gözenekli kılmak için tasarlanmıştır, böylece su ve hava kolayca geçemez. Saçınızdaki keratin düzeyleri arttıkça, bir o kadar güvenlidir. Keratin içeren şampuan, uygulandığında saçlarınız daha düzgünleşecek ve saç dökülmeyecektir. Saçınızın eski ihtişamına dönmesine izin verecek kapsamlı bir keratin tedavisi ile saçlarınızı istediğiniz herhangi bir biçimde şekillendirebilirsiniz. Az miktarda ısı, saçınızı mümkün olduğunca güçlü ve parlak tutacaktır.