Mikro Saç Kaynağın Diğerlerinden Farkı Nedir?

Saç kaynak uygulamalarında en yeni tekniklerin başında mikro saç kaynak çeşitleri gelir. 2007 yılından bu yana hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok tercih edilen kaynak çeşitleri olan mikro kaynak farkı ile popülerlik kazandı. Diğer saç kaynak çeşitlerinden belirgin farkları bulunan bu uygulama sayesinde artık isteyen herkes uzun saç hayallerine, daha gür saç hayallerine kavuşabiliyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

Neden Mikro Saç Kaynak?

Öncelikle bu kaynak yönteminin çok kısa saçlara dahi uygulanabildiğini bilmeniz gerekiyor. Saçlarınızı çok kısa kestirmiş olabilirsiniz. Ya da bazı nedenlerle saçlarınız dökülmüş, kopmuş yahut yanmış da olabilir. Hemen profesyonel bir saç kaynak merkezine giderek birkaç saat içerisinde merkezden uzun saçlarla çıkabilirsiniz.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Ayrıca mikro saç kaynak yöntemleri dışarıdan belli olmaz. Kaynağın bağlantı yerleri belli olmadığından saçlarınıza topuz da dahil olmak üzere her türlü modeli rahatlıkla verebilirsiniz. Mikro kaynağın diğer kaynak yöntemlerinden bir diğer farkı da daha uzun süre kullanım ömrünün olmasıdır. 4 ay ila 7 ay arasında değişen sürelerde kaynak saçları kullanmak mümkün! Kullanım süresi sonrasında kaynaklar özel bir yöntemle çıkarılır ve saçlarınız asla zarar görmez.