Örgü Kaynak Fiyatı ve Modelleri

Saç kaynak uygulamaları içinde kimyasal olarak hiçbir maddenin kullanılmadığı tek yöntem örgü saç kaynak yöntemidir. Özellikle en doğal yol ile saçlarının daha gür ve uzun olmasını arzu edenlerin uygulamasını tercih ettikleri bu yöntemde teknik adından da anlaşılacağı gibi saçın örülmesi ile yapılıyor. Saçın örülmesinin akabinde ise eklenecek olan ham saç dikilerek işlem sonra eriyor.

kaynak çeşitleri

kaynak çeşitleri

Kullanımı diğer saç kaynak uygulamalarına nazaran biraz zor olan bu yöntemde dilediğiniz an saçınızın söküm işlemini yaptırmanız mümkün. Saçlarınız doğallığından da hiç bir şey kaybetmez. Örgü kaynak fiyatı ve modelleri örgü tekniği ve uygulanacak olan saç tutamına göre farklılık gösterir.

kaynak fiyatları

kaynak fiyatları

Örgü Saç Kaynak Kullanımı

Örgü saç kaynak uygulaması diğer saç kaynak türlerine göre kullanımı biraz daha zor olsa da en uygun saç kaynak yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle uzun süreli kullanım arzu etmeyen ya da uygulamayı tekrarlatmakta sıkıntı görmeyenler için ideal bir saç kaynak yöntemidir. Örgü saç kaynak uygulaması söküm işleminin akabinde tekrardan kaynağın yapılabildiği bir uygulamadır.