Saç Kaynak Kullanımı

Her kadın uzun ve gür saçları olsun ister. Ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Kadınlar saçlarını kısalttıktan bir süre sonra uzun saç hasreti çekebiliyor. Saçların uzaması ise çok uzun bir süre gerektiriyor. İşte tam bu noktadaki ihtiyaçtan doğan kaynak saç uygulaması daha uzun ve daha gür saçlara sahip olmaya imkân sunuyor. Saç kaynak kullanımı giderek artan bir şekilde talep görüyor.

Sac Kaynak Kullanimi

Sac Kaynak Kullanimi

Kaynak Saç Nasıl Kullanılır

Kaynak saçlar yapıldıktan sonra normal bir şekilde yıkama işlemi yapılabilir. Ancak durulama işleminin çok iyi yapılması gerekiyor. Saçta şampuan kalıntısı kalmaması gerekiyor. Kurutma işlemi yıkadıktan hemen sonra yapılmalıdır. Kendi kendine kurumaya bırakılan saçlar dolaşabilirler. Kaynağın türüne göre tarama işlemi yapılır. Boncuk saç kaynakları dipten taranmaz. Dipten birkaç santim ilerden tarama yapılır. Keratin kaynaklarda ise dipten fırçalama yapılabilir.

Doğal saç kaynaklar her türlü işleme dayanıklıdır. Bu saçlara maşa ve fön yapılabilir. Saçların uçlarına kullanılan ürünlerle parlaklık sağlanabilir. Sentetik saçlar herhangi bir işlem yapmaya olanak sunmazlar.

Sac Kaynak Kullanimi

Sac Kaynak Kullanimi