Saç Kaynak Ne Kadar Süre Kullanılır?

Saçların daha uzun ve gür görünmesini sağlayan saç kaynak yöntemlerinin farklı uygulamaları bulunur. Saçlarına kaynak yaptırmak isteyenler özellikle saç kaynak ne kadar süre kullanılır sorusunu merak eder. Saçlarda kalma süresi de aynı şekilde uygulanan tekniğe bağlıdır.

saç kaynak ne kadar süre kullanılır

Boncuk kaynak yönteminde saçlara herhangi bir yapıştırıcı madde uygulanmadığı için saçlardan kolay şekilde çıkar. Etki süresi 14 haftadır. Mikro jel kaynak yöntemi ise özel solüsyonlar ile hazırlanır ve saçlarda 8 aya kadar etkisini gösterir.

Saç Kaynak Yöntemleri Ne Kadar Dayanıklı?

Saç kaynak yöntemlerinde özellikle hangi tür kaynağı saçlarınıza yaptırmaya karar vermelisiniz. Uzman kadrolar sizlere en doğru uygulamayı önerirler. Saç deriniz zarar görmeden son teknolojilerle saçlarınıza en uygun kaynak yöntemi yapılır.

saç kaynak modeli

Mevsim ve sıcaklık faktörü etkileyebildiği için profesyonel kadrolardan yardım almayı unutmayın. Düzenli bakımlarını yaptırarak saç kaynağınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Kuaför salonunu çok iyi seçmenizin önemi saç kaynağın etki süresinin uzun olmasında saklı. Modern görünüm için saç kaynak yöntemlerini sizler de deneyin.