Tress Saç Kaynak

Güzellik salonlarında ve kuaförler uygulanan birçok saç kaynak türü vardır. Bu kaynak türleri arasında kadınlar tarafından yaptırılan kaynak modellerinden birisi de tress saç kaynak modeli olmuştur. Tress saç kaynak modeli boncuk sistemi ile yapılan kaynak modeli olup gram halinde saça uygulanır.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Saç Yapım Süresi Nedir?

Oldukça yaygın kullanıma sahip tress saç kaynak kesin olarak tecrübe gerektiren bir kaynak modelidir. Tress saç kaynak modelleri fiyat olarak 350 ile 500 TL arasında değişmekte olup, birçok rengi mevcuttur.  Tress saç uygulaması son derece pratik olup diğer kaynak saç modellerine oranla 45 dakika da kullanım hazır.  Yaklaşık 3 ay gibi kullanım ömrü olan tress saç her türlü kuaförlük uygulaması içinde oldukça uygun bir kaynak türüdür.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Fön, perma ve röfle gibi birçok kaynak saç uygulamalarını tress kaynak saça uygulayabilirsiniz. Tress kaynak saç modellerinin kullanım dönemlerinin sona ermesinin ardından saçtan çıkarılması işlemi de oldukça kolaydır. Tress kaynak yaklaşık 15 dakikalık işlemin ardından saçtan çıkarılır. Tress kaynak saç uygulamalarının doğal olan ve olmayan modelleri internet üzerinden kadınların beğenisine sunulmuştur.