Ucuz Tress Saç Kaynak

Günümüzde yeni yeni duymaya başladığımız tress saç, ya da tressli saç  işlemden geçirilmemiş saç bağlarının firesi alınarak tress yapımı için imal edilmiş olan özel tress dikiş makineleri kullanılarak özel dikişle bir arada toplanmasına denmektedir. Son zamanlarda saç tasarım merkezlerinde ve kuaförlerde görülmeye başlanan bu kaynak kısa bir süre önce kullanılmaya başlanabildi denilebilir.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress saç kaynağı yapmak için peruk ustaları ve tres saç uzmanları özenli ve oldukça dikkatli çalışma gösteriyor. Günümüzde yurt dışından satın alınan ucuz tress saç kaynak ürününün kısa bir süre sonra ülkemizde de yapılacağını düşünüyor alanda uzmanlaşmış tasarımcılar. Doğal görüntüsü ile dikkat çeken kaynak kısa bir süre sonra diğer kaynak şekillerini de geride bırakabilir. Uzmanların görüşü bu yöndedir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Tress Saç Kaynağın Özellikleri Nelerdir?

Tress saç kaynağı ayıran en önemli detay özel dikişleridir. Saçı bir arada tutmaya yarayan bu dikişler aynı zamanda saçın daha kolay kaynak olarak kullanılmasına da yardımcı olur. Saçın daha dolgun ve hacimli görünmesini sağlar.