Uygun Fiyatlı Boncuk Saç Kaynak

Boncuk saç kaynak yöntemi halka saç kaynak yönteminin diğer bir adıdır. Kuaförler ve güzellik merkezleri tarafından en sık uygulanan yöntemler arasında yer alır. Bu yöntem genelde gür saçlar için uygun bulunan bir yöntemdir.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Saçların seyrek ve ince telli olmaları durumunda ise güzellik merkezlerinin önerdiği yöntem mikro kaynak yöntemidir. Mikro kaynak yönteminde küçük ve çok sayıda saç tutamı uygulanır. Kaynak yaptırılan güzellik merkezi seçilirken yüzde yüz insan saçı kullanıldığından emin olunmalıdır.

Kaynak Süresi ve Sonrası Bakım

Kaynak uygulaması sırasında, kaynak yapılan saçla kişinin saçının aynı olması için boyama işlemi de yapılır. Bu sayede küçük ton farklılıkları dahi oluşmaz. Boncuk veya diğer adıyla halka kaynağın ömrü 3 aydır.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Bazı güzellik merkezleri kaynak yapımından sonra bakım için ekstra ücretler talep ederlerken bazıları bakım için ücret almazlar. Boncuk kaynağın adı ise halka şeklinde malzemelerin kullanımından gelir. Bu yöntem sadece saç uzatmak için değil aynı zamanda saçlara ek yapmak için de tercih edilen bir yöntemdir.