Uygun Saç Kaynak Fiyatları

Dünya da kadınların dış görünüşlerinde yaptığı yeniliklerin en başında kaynak saç uygulaması gelir. Kaynak saç uygulaması doğal olmayan yollarla saç uzatma ve şekil verme yönetimi olup, ülkemizde kullanım miktarı da oldukça fazladır. Özellikle genç bayanlar tarafından yaptırılan Kaynak saç uygulamasının seçkin kuaförlerinde uygulanan birçok türü vardır.

saç kaynak

saç kaynak

Saç Kaynak Uygulamasında Dikkat Edilecek Hususlar

Kaynak saç uygulamalarının en yaygın uygulanan yöntemleri keratin, mikro, halka kaynaklar olmuştur. Halka kaynak fiyatları uygulanan hizmete ve saç uzunluğuna göre değişir. Genel olarak kaynak saç uygulamaları model durumuna göre farklı fiyatlarda olup 150 TL’den 1500 TL’ye kadar değişim gösterir.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Kaynak saçuygulaması yaptırırken kadınların dikkat etmesi gereken iki önemli husus vardır. Öncelikli olarak kişinin kesin olarak saç tipini iyi bilmesi gerekir. Kalın telli saçlar için boncuk yani halka kaynak uygun bir kaynak türü olurken, ince telli saç yapısına sahip olan kadınlar ise mikro kaynak saç modelini tercih etmelidir. Yine saç kaynak işlemini yapacak işletmenin profesyonel olması da kadınları kaynak seçiminde dikkat etmesi gereken diğer unsurlardır.