Uzun ve Güzel Saçlar İçin Kaynak

Saçlar kimi zaman istenmeyen sonuçlarla karşılaşarak yanabilir, kırılabilir ve kesim hatalarıyla karşılaşabilir. Yıllarca büyük uğraşlarla uzattığınız saçlarınızı bir çırpıda kestirmek elbette sizi psikolojik açıdan çok kötü etkiyecektir. Uzun saçı çok seven ancak her zaman kullanamayan bayanların ve kesmejk zorunda olanların son dönemde ortak bir tercihi var. Boncuk kaynak.

Kaynak modelleri

Kaynak modelleri

Minik tutamlar halinde ayrılan saçlara uygulanan bu uygulama kısa saçlara uzun görünüm sağlıyor. Gerçek saç kullanılarak yapılan bu uygulama günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modellerine ulaşmanızda büyük yardımcıdır. Özellikle önemli günlerde kısa ve şekil almayan saçlardan şikayetçiyseniz tam size uygun bir uygulamadır. Güzel topuzlar ve at kuyrukları ile doğal görünen saçlarınızla bir bütün görüntü sergileyin!

2015 kaynak modelleri

2015 kaynak modelleri

Güzel Saçlarınızla Etrafınızdakileri Büyüleyin

Az olan saçların yoğunlaştırılması yahut kısa olan saçların uzatılmasında kullanılan bu yöntem diğer uygulamalara göre daha sık kullanılıyor. Metal yuvarlak alaşımlar saçların belli bölgelerine takılarak doğal bir görüntü sergilemenizde yardımcı oluyor. Saçlarla gelen güzelliğe merhaba demeye hazırlanın!

Boncuk kaynak modelleri

Boncuk kaynak modelleri