Avrupa’nın Tercihi Mikro Saç Kaynağı

Mikro saç kaynak sistemi, dünyaca kullanılmakta olan en son teknikler yardımıyla saça uygulanan kaynak yöntemlerinden biridir. Son derece doğal görünüm sağlayan bu yöntem sayesinde saçınızda kaynak olduğunu siz bile zaman zaman unutabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Tekniği Neden Tercih Edilmektedir?

İncecik parçalar halinde alınan ek saçın, şeffaf granüllere ısı uygulanarak eritilmesiyle orijinal saça eklenmesi esasına dayanmaktadır. Diğer saç kaynak yöntemlerinde eklenen saç miktarından çok daha az parçalar eklenmektedir ve bu özelliği ile daha hafif, daha kullanışlı ve daha doğal görünüm sağlamaktadır.

mikro saç kaynak

Her türlü saç tipine uygulanabilmekte ve kaynak yapılması öngörülmeyen saçlara bile rahatlıkla uyum sağlamaktadır. Saçlarının doğallığına ve sağlığına önem veren birçok kadın bu yöntemi denemek isteyebilir.Mikro saç kaynak yöntemi ile kaynaklarınız diğer yöntemlerden daha uzun süre saçınızda kalabilmekte ve bu süre içerisinde bozulmaya uğramamaktadır.

mikro saç kaynak

Rahat kullanım olanağı sunmakta, rahatlıkla taranabilmekte, duş veya yüzme gibi aktivitelerde varlığını bile hissetmeden hayatınıza devam etmenizi sağlamaktadır.Özel bir bakıma ihtiyacı olmayıp, gündelik bakım ürünlerinizi kullanabilirsiniz.

mikro saç kaynak

Saç rengi değişikliği, maşa, fön gibi birçok uygulamayı mikro kaynak ile rahatlıkla yaptırabilirsiniz.Metal bağlantı parçaları olmadığından dolayı x-rayden geçerken veya bazı metale duyarlı tıbbi uygulamalara girerken sorun teşkil etmemekte ve gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.