Boncuk Saç Kaynak Yöntemi Nedir?

Saç kaynak yöntemi, saçı bazı nedenlerden dolayı uzamayan ya da saçının uzun olmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Kişi, saçlarını uzun hisseder ve bu yöntem sayesinde kişinin kendi normal saçından ayırt edilmeksizin uygulanır. Boncuk saç kaynak yöntemi de saç kaynak yöntemleri arasında popüler bir yöntemdir.

Boncuk saç kaynak yöntemi

Boncuk saç kaynak yöntemi

Saçlara sağlık açısından hiçbir zararı olmamasının yanı sıra, 3-4 ay sabit kalır. İstendiği zaman çıkartılır ve yine istendiği zaman takılabilme imkanı sunar. Uzun saç metal bir boncuk aracılığıyla saça takılıyor ve pense yardımıyla gerçek saça sabitlenir. İşlem yaklaşık olarak 1 saat sürür ve bu vakitten sonra kişi istediği uzunlukta bir saça sahip olmuş olur.

Boncuk saç kaynak yöntemi

Boncuk saç kaynak yöntemi

Boncuk saç kaynak yöntemi son derece basit bir işlem olup dikkat ve uzmanlık isteyen bir iştir. Bu nedenle iyi bir saç uzmanının seçilmesi de hata yapılmaması açısından o derece etkili olur. Uzman bir saç uzmanı arıyorsanız boncuk saç kaynak için en doğru adres Atrium’dur. Ayrıca kullanım süresince ücretsiz bakım yapma hizmeti sunulur.