Kaynak Saç Nereden Alınır?

Saçlarınızın uzamamasından ya da istediğiniz gibi dolgun görünmemesinden şikayetciyseniz kaynak yaptırabilirsiniz. Yüzde yüz garantili saç kaynak uygulaması sayesinde hayalinizdeki saça kavuşabilirsiniz. Kaynak işleminde kullanılan saçlar doğal saçlardır ve özel olarak hazırlanır. Kaynak işleminde gerçek saç kullanılması işlemin kalitesini artırır, görsel olarak fark edilmez.

saç kaynak

saç kaynak

Bunun için kaynak yaptırmadan önce hangi tür kaynak saçın kullanılacağı konusunda bilgi almanız gerekir. Bazı kuaförler ne yazık ki gerçek saç yerine daha ucuz bir maliyete sahip olan plastik bileşenli kaynak saçlar kullanıyor. Bu durum kaynak işleminden sonra saçların hem doğal görünmemesine neden oluyor hem de kullanım açısından risk teşkil ediyor.

saç kaynakları

saç kaynakları

Doğal Kaynak Saçlarla Hayalinizdeki Saçlara Sahip Olabilirsiniz

Atrium Paris Kuaför kaynak işleminde yüzde yüz doğal saç kullanır. Keratin, boncuk, mikro kaynak gibi en çok tercih edilen kaynak yöntemlerini profesyonel bir ekip ile gerçekleştiren Paris Kuaför yapmış olduğu tüm kaynaklar için garanti verir. Hayalinizdeki saçlara sahip olmanızı sağlayan Paris Kuaför, gerçek saçtan yapılmış yüzde yüz doğal kaynak saçları uygun fiyatlarla bulabileceğiniz doğru adrestir.