Kaynak Saç Teknikleri

Bayanlar saçlarını doğal yollardan uzatabilmek için artık saç kaynak uygulamalarını tercih ediyorlar. Saç kaynak uygulamaları ise seçmiş olduğunuz saç kaynak modeline göre çeşitli teknikler uygulanarak gerçekleştiriliyor.

kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri

Bayanların yoğun olarak tercih ettikleri boncuk yani halka kaynaklar ufak halkaların profesyonel ekipmanlar ile doğal saçlarınıza ilave edilmesi tekniği ile yapılıyor. Keratin kaynak ise saçın kendi içerisinde yer alan bir madde olan keratinin saçlara tamamen yedirilmesi ve saç tutamlarının saçlarınıza eklenmesi tekniği ile yapılıyor.

kaynak saç

kaynak saç

Saç Kaynak Doğal Durur mu?

Profesyonel ve güvenilir kuaför salonlarında saç kaynağı yaptırırsanız doğal saçlarınız ile arasında herhangi bir şekilde fark olmayacak saçların sahibi olursunuz. Kaliteli ekipmanlar ile tecrübelerini kuaför salonlarında müşterileri ile paylaşmakta olan Atrium Paris Kuaför salonu bu tür salonlara en iyi örnekler arasındadır.

kaynak saç modelleri

kaynak saç modelleri

Atrium Paris Kuaför salonunda yaptıracağınız saç kaynaklarını tamamen doğal saçlarınız gibi kullanabilirsiniz. El ile temas edildiğinde ya da dışarıda yürürken hiçbir şekilde saçlarınızda kaynakların ağırlığını hissetmez ve dilediğiniz tüm saç bakım yöntemlerini kaynak saçlarınıza uygulayabilirsiniz.