Keratin Kaynak Nedir?

Keratin saç kaynağı teknikleri teknolojik olarak saç ekleme ve birleştirme yöntemidir. Saçlarınızı uzatabilmek ve daha dolgun bir görünüm kazandırabilmek için en etkili çözümdür. Bununla birlikte aynı zamanda keratin kaynak yaptırırken saçlarınıza çeşitli aksesuarlar ile yeni modeller uygulatabilir röfle ve balyaj da yaptırabilirsiniz.

Keratin kaynak modelleri

Keratin kaynak modelleri

İnsanın vücudunda hali hazırda mevcut olan bir madde olmasından dolayı, keratinin insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Saçlara keratin kaynak takılıp sökülmesi gerekli araçlar kullanılarak yapıldığı zaman fazlasıyla basittir.

Kaynak modeleri

Kaynak modeleri

Keratin Kaynak Nasıl Yapılır?

Makineler yardımı ile teknolojiden faydalanılarak keratin kaynak uygulamalarını yaptırabilirsiniz. Isı ile kaynağa uygun hale getirilen keratin maddesi, sizlerin kendi saçlarına ilavde edilerek saçları bir araya getirir. Yapılacak saçın yapısına ve şekline göre 1-4 saat arasında işlemler sona erer.

2015 kaynak modelleri

2015 kaynak modelleri

Keratin kaynak yaptırdıktan sonra 4-8 ay boyunca saçınızın yapısına bağlı olarak kullanabilirsiniz. Eklenen saçları geriye çıkartmak isterseniz özel hazırlanmış olan solüsyondan yardım alabilirsiniz. Bu solüsyon saçın ufak parçalara ayrılarak doğal saçlarınızdan ayrışmasını ve saçların düşmesini sağlar.

Keratin saç kaynak

Keratin saç kaynak