Mikro Kaynak Son Teknoloji Uygulaması

Kadınların geneli uzun ve canlı saçlarla kendilerini daha bakımlı ve güzel hisseder. Fkata hassas yapıya sahip olan saçların bakımı da uzatılması da oldukça zor bir iştir. Uzun saçta kadını daha dişi ve alımlı gösteren önemli bir aksesuar olduğu için güzelliğine önem veren bayanların saçlarına da en az o kadar önem ve özen göstermesi gerekir.

mikro kaynak uygulaması

mikro kaynak uygulaması

Bu anlamda biz de bu yazımızda siz değerli okuyuculara daha uzun saçlara kısa zamanda kesin çözüm ile ulaşabilmeniz için saç kaynak yöntemlerinde en son terknolojik yöntem olan mikro kaynak çeşidini öneriyoruz..

Mikro Kaynak Nasıl Uygulanır?

Saç kaynak yöntemleri içinden mikro kaynak yaptırma kararı aldı iseniz bunun nasıl uygulandığını da merak edersiniz. Nano teknoloji kullanılarak uygulan mikro kaynak yönteminde perçemden 10 tel, saçların orta kısmından ise 30 tel civarında son olarak ense kısmından ise 10 tane tel alınarak uygulanır.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Yaklaşık olarak 7 saat süren bu uygulama sonucunda uzun saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Tüm kısa saçlı kadınlara dahi uygulanabilen bu yöntem sizi hayallerinize kavuşturabilir.