Mikro Saç Kapsül Nedir?

Saçlar bizi güzel ya da çirkin gösteren yüzümüzün en önemli bölümüdür. Kişinin saç kesimi, bireyin olduğundan daha genç görünmesini sağlayabileceği gibi daha yaşlı durmasına da neden olabilir.

mikro kapsül saç

mikro kapsül saç

Bunun yanında moda sürekli olarak değişmekte, bugün kısa olan saç yarın birden bire uzun olabilmekte. Bu durumda ise eğer saçınız kısa ise bir gece saçınız uzamayacağı için farklı yöntemler ile saçınızı uzatabilmeniz gerekir.

Günümüzde teknoloji saç konusunda da çok ilerlediği için farklı yöntemler ile birkaç saat içinde saçlar uzayabilmekte. Bunun için de sürekli farklı yöntemler ortaya çıkabilmekte.

mikro kapsül

mikro kapsül

Mikro kapsül saç uzatma yöntemi de bunlardan birisi.  Ülkemizde yeni yeni uygulanan bu yöntem daha çok Avrupa’da yaygın. Özel bir yöntem. En önemli özeliği nano teknoloji ile yapışkan küçültülerek saçın içine yerleştiriliyor, sonrasında ise saç boyandığı zaman pigmentler içine girdiğinde saçta kaynak yapıldığı asla belli olmamakta. Uzun süre kaliteli kullanımlar için ideal olan bir teknik.

Mikro Kapsül Nerede Yaptırılmalıdır?  

mikro kapsül modelleri

mikro kapsül modelleri

Ülkemizde çok fazla uygulanan bir teknik olmasa da Atrium Paris Kuaför bu işin öncülerinden, eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz firmanın  http://www.atriumpariskuafor.com/sac-kaynak/mikro-kapsul.html  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.