Mikro Saç Kaynak Nasıl Kullanılır?

Saç kaynağı, bayanlara çok zorluk çıkarttığına dair her zaman söylemler vardır. Bu dedikodulara pek fazla kulak asmadan siz de her zaman doğru ve kaliteli bir kaynak saç modelini seçerek gönül rahatlığıyla kaynak saç yaptırabilir ve kullanabilirsiniz. Günümüzde mikro saç kaynak modeller, en iyi şekilde kullanabileceğiniz saç kaynaktır.

mikro kaynak uygulaması

mikro kaynak uygulaması

Saç bakımınızı yapabileceğiniz, yazın denize, havuza girebileceğiniz imkanları size tanıyan mikro kaynak saçlarda hiçbir şekilde ağrı, acı hissetmez; saç kaynağının çıkartılması esnasında da saçlarınız zarar görmez.

Mikro Saç Kaynağını Nasıl Kullanacağım?

Normal şartlarda saç kaynakların türlerinde saçlarınızı topladığınızda kaynak kısımlar belli olur. Oysaki mikro saç kaynaklarda bu kapsüller, kaynak kısımları şeffaf olduğundan dolayı gözükmez ve istediğiniz şekilde toplanmaya müsaittir.

mikro saç kaynak

mikro saç kaynak

Bu saçlarda fön – düzleştirici ya da maşa kullanımı serbesttir. Kaynak saç, orijinal saç olacağından dolayı aynı şekilde renk açmadan röfleye ve hatta saç boyamaya kadar her işlemi saçınızda yapabilirsiniz.

Saçlarınızda mikro kaynak saç varken saçlarınızın dibinden fırça ile fırçalama yapabilmekte olacaksınız. Ayrıca özel bir bakım gerektirmeyen bu kaynak saç türünde tıbbi işlemlerin olduğu durumlarda da problem yaratmayacağı gibi, sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.