Mikro Saç Kaynak

 

Saç kaynak, birçok kişinin hayatında yer verdiği ve tercih listesinde birinci sırada bulundurdukları saç uzatma, dolgunlaştırma yöntemidir. Bu sistem arasında dünyada en çok tercih edilen ve ünlü sanatçıların yoğun bir şekilde yaptırdıkları mikro saç kaynak tekniği, kullanım olsun işlemi olsun en iyi kaynak saç yöntemidir.

9- 10 aya kadar kullanılabilen bir çeşit olmasının yanında kullanım olarak da zor olmayıp rahattır.

mikro kapsül kaynak

mikro kapsül kaynak

Bu sistem, saçların en ince parçalar halinde alınıp diğer saçı renksiz granüller ile birlikte yüksek ısı vererek yapıştırmasıdır. İşlem süreci sıkıntılı olmayıp acı vermez. Yine aynı şekilde saçlarınız uzadığında ya da artık kullanmak istemediğinize karar verdiğinizde çıkarımı da kolaydır.

Avantajları Nelerdir?

En büyük avantajı saçlara zarar vermez ve kullanımı oldukça rahattır. Gece yatarken aynı şekilde başınıza batmaz, gündelik olarak fırçalamanız halinde karışmayarak düzenli kalacaklar.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

İsteğinize göre normalde uygulayacağınız işlemlerden olan yağ bakımı, saç kürleri ya da kuaför işlemlerini yaptırma imkânınız mevcuttur. Dilediğiniz saç modelini verebilir yukarıdan topladığınızda yahut topuz yaptırdığınızda görülme riski yoktur. Dokunulduğunda aynı şekilde hissedilmezler.