Saç Kaynağın Diğer Saç Yöntemlerine Göre Avantajları

Son yıllarda özellikle büyük bir yoğunluk gösteren saç kaynak yöntemleri eskiden beri gelen çıt çıt ve diğer saç kaynak yöntemlerini gölgede bıraktı. Örneğin: Çıt çıt kaynakla bir kıyaslama yapılacak olunursa çıt çıt saça istenildiği zaman takılıp istenildiği zaman çıkarılmaya sağlayan bir saç yöntemidir.

saç kaynak

saç kaynak

Ancak yeni teknolojiyle beraber gelen saç kaynak çeşitleri kadar doğal bir görünüm sağlamaz. Saç kaynağın artıları diğer saç yöntemleriyle karşılaştırıldığında her zaman daha avantajlıdır.Saç kaynak yöntemlerinin yaygınlaşmasıyla beraber artık çıt çıt kaynak tercih edilmiyor çünkü saç kaynak yöntemlerinin hem doğal duruşu hem de uzun süren kullanım sayesinde çıt çıt kaynaktan birçok üstünlükleri bulunuyor.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Örneğin: Saçınıza uygulatacağınız bir mikro kaynak 9 aya varan sürelerde kendi saçınızda ayıramayacağınız bir kullanım imkanı sunar.

Saç Kaynağın Artıları Nelerdir?

Saç kaynak yöntemleri arasından son yıllarda en sık tercih edilenler keratin, mikro, halka ve tress saç şeklinde sıralanabilir. Bu kaynak çeşitlerini genel olarak değerlendirecek olursak öncelikle yapılan saçın türüne uygun olduğu için gerçek saçtan ayırt edilemeyecek şekilde bir kullanım sunar.

kaynak saç

kaynak saç

Saçları dolgunlaştırmak ve daha uzun göstermek için bu saç kaynak çeşitlerinden kendinize uygun olanı  tercih edebilirsiniz.