Saç Kaynak Yapımı

 Günümüzde birçok kadın için saç kaynak saç uzatmaya bir alternatif oldu. Kadınları geneli uzun saç sever ve bunun için de onlarca saç kaynak yöntemleri içinden kendisine en uygun olacak yöntemi seçerek bu hayaline kavuşabilirler. Saç kaynak yaptırma niyetinde olanların en çok merak ettiği sorulardan biri saç kaynak ne kadar süre kullanılır sorusudur.

saç kaynak

saç kaynak

 Saç Kaynak İle Uzun Saçlar Yakın!

Bu sorunun cevabı yapılan saç kaynak yöntemine göre değişiklik gösteriyor. Türüne göre ayrı  sürelerde kalıcılık gösterir. Ayrıca saç kaynağının kullanım süresi kişinin saçlarının ne kadar sürede uzama gösterdiği ile çok yakından ilgili. Sonuç olarak genelde sorulan bu soruya ortalama bir süre vermek gerekirse saç kaynak 3 ila 4 ay arası kullanılabilir. Zaten bu süre sonunda çıkarılıp kişi saçını genel bir bakım yapılması gereklidir.

saç kaynak

saç kaynak

Siz okuyuculara önerimiz kaliteli bir kuaför salonu bünyesinde uzman kadro tarafından saç kaynak ve diğer saç bakım işlemleri yaptırmanız olacak. Saçlar kadının en önemli aksesuarı olduğu için onun bakımına da ayrı bir özen ve önem gösterilmelidir.