Saçların Hemen Uzamasına Yardımcı Kaynaklar

Saçlar kırılgan ve çabuk yıpranan bir yapıya sahiptir. saçları kırılmasına ve yıpranmasına neden olacak etmenler ise ısı, boya, çok işlem görme ve dış etmenler olarak adlandırılabilir. Bu saydığımız türler bir araya geldiğinde saçların kötü görünmesine ve aşınmasına neden olabilir. Aşınış saçlar ise kolay şekli almayarak kullanıcısına zor anlar yaşatabiliyor. Saçlarınıza gerekli olan bakımı yapanız bile aşınma ve yıpranma şebeke suyunda bulunan kireç oranı ile de olabilir. Her türlü yıpranan saçların onarımı ve bakımı hiç kolay değildir.

keratin kaynak fiyatları

keratin kaynak fiyatları

Saçlarınız Eskisinden Daha Uzun

Saçların kesilmesiyle ancak düzebilen bu sorun hanımların uzun saç merakını da bir hayli artırıyor. Kısa saç kullanmayı sevmeyen ama yıpranmış saçlarıyla baş edemeyen hanımların ortak tercihi son dönemde kaynaklardır. En kısa saçlara bile kolaylıkla uygulanabilen kaynaklar saçın uzun görünüm sergilemesini sağlar. Peki, kolay uzatma yöntemi saç kaynak ücreti ne kadar?

uzun saç sahibi olun

uzun saç sahibi olun

Yapılacak uygulamaya bağlı olan saç kaynak ücreti merkezden merkeze değişiklik gösterebilir. En doğru fiyat için mutlaka Pazar araştırmasında bulunmalısınız.