Tres Saç Kaynakta Neye Dikkat Etmeli?

Güney Afrika ülkesinde sıklıkla kullanılan tres saç kaynak uygulaması ülkemizde de sıklıkla tercih ediliyor. Özel davetlerde ya da benzeri organizasyonda farklılık isteyen bayanlar tres kaynak uygulamasına yer veriyor.

Tres saç kaynak uygulamasında yapımında konusundan uzman kuaförden destek almanız herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanızın önüne geçecektir. Bunun yanı sıra eklenecek olan saç ile kendi saç renginizin ton olarak da uyumlu olması gerekir. Tres saç kaynak saç tutam alımında ise ham saç yani gerçek saç tellerine yer vererek rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Tres saç kaynak uygulamasının kısa vadeli bir saç kaynak yöntemi olduğunu unutmayın.

Tres Kaynak Uygulaması Nasıl Yapılıyor?

Dikime hazır olarak sunulan saç tutamı için öncelikle saç telli sıkı bir örgü yapılır. Örgüye yapılan saç tutam dikimi sonrasında saçınız kullanıma hazır. Dilediğiniz modeli yaptırarak saç kaynak uygulamasını kullanabilirsiniz. Tres saç kaynak örgülü saç kaynak olarak da bilinmektedir. Yaklaşık olarak 10 günlük bir kullanıma sahiptir.