Ucuz Halka Saç Kaynak

Halka kaynağın diğer bir adı da boncuk kaynaktır. Kuaförlerin ve kaliteli güzellik merkezlerinin sıklıkla uyguladığı bir saç kaynak yöntemidir. Ucuz halka saç kaynak yapan yer sayısı ise oldukça azdır. Bu yöntemde genellikle takılan kaynağın saç uzadıkça çıkarılıp tekrardan takılması gerekir. Bunun için küçük miktarda ek ücretler alan güzellik merkezleri tercih edilmelidir. Bu tak çıkar yöntemi sayesinde saçlar daha sağlıklı kalmaktadır.

halka saç kaynak

halka saç kaynak

Halka kaynak yöntemi adını yöntem uygulanırken kullanılan aletlerden alır. Bu malzemeler halka şeklinde olduğu için yöntemin adı da halka kaynaktır. Yöntem tercihe bağlı saçın uzatılmasında veya saça ek yapılmasında kullanılır. Bu sayede saç seyrekliği veya kısalığı sorunları halka kaynak ile tarihe karışır.

Yanlış Uygulamanın Sonuçları

Kaynak işlemlerinin tümü profesyonellik gerektirir. Uzmanlar tarafından uygulanmayan bu yöntemlerde kişinin kendi saçında kopmalar oluşabilir.

halka saç kaynak modeli

halka saç kaynak modeli

Halka yönteminin mekanik şekilde uygulanıyor olması da bu yöntemi diğerlerinden bir miktar daha zor bir yöntem yapar. Halka yönteminde kullanılan ekler çıkarılıp geri takılabilir. Çıkarma işlemi yaklaşık 3 kere gerçekleştirilebilir.