Ucuz Saç Kaynağı Saçı Perişan Ediyor!

Saç kaynağının kalitesini belirleyen unsurlar; saçın kalitesi, saç kaynak işleminde kullanılan malzemeler ve işçiliktir. Kaliteli bir saç kaynağında en  iyi saç kesinlikle doğal insan saçı olmalıdır.

saç kaynak

saç kaynak

Saçın yapısına en uygun doğal saç seçilmiş olsa bilek kullanılan solüsyon, boncuk, keratin gibi malzemelerin düşük kalitede olması yine başarısız sonuçlara yol açar. Ayrıca teknik detaylarına dikkat edilmeyen amatör bir işlem de kötü sonuçlar verir. Yapay yolla saç uzatmanın pek çok formülü var, en ileri teknoloji kullanılan saç kaynağı ise ince detayları olan, profesyonelce yapılması gereken bir iş.

kaynak saç uygulaması

kaynak saç uygulaması

Piyasada ne yazık ki, çok kalitesiz malzemelerle ve basit işçilikle saç uzatma işlemleri yapmaya çalışanlar, hüsrana uğrattığı yetmezmiş gibi,  gerçek uzmanları ayırt etmeyi de zorlaştırıyor! Ayda sadece 1,5-2 cm uzayabilen saçlarının tamamen perişan olmasını kimse göze almak istemez!

Saç Kaynağında Tecrübeli Adresler!

Saç kaynağı yaptırmak için hevesli iseniz acele karar vermeyin! ”Biz çok kaliteli ve ucuz yapıyoruz!” diye yapılan reklam aldatmacalarına kapılıp hüsrana uğramayın! Önceliğiniz saç kaynak işinde uzman olan tecrübeli, bilinirliği yüksek, garanti veren merkezlere yönelmeniz olmalı. Daha önce saç kaynağı yaptırmış yakınlarınız varsa tavsiye alın, yoksa forumlara, şikayet sitelerine göz atın!