Ucuz Tress Saç Kaynak Modeli

Tress saç kaynak oldukça pratik bir yöntemdir. Yüzde yüz doğal bir yöntem olan tress saç kaynakta ham saç ve tress saç kullanılır. Kolay uygulanabilir bir yöntem olduğu için kaliteli güzellik merkezlerinde ve kuaförlerde ucuz tress saç kaynak yaptırmak mümkündür. Uygulaması oldukça kısa süren bir yöntemdir. Toplamda en fazla bir saat sürer. Saç yapısına ve hacmine bağlı olarak 45 dakika da sürebilir.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress yöntemindeki kaynakları kullanım süresi 3 ay’dır. Yöntemin en pratik ve güzel yanlarından birisi, kaynak sonrası saçta her türlü işlemin yapılabilmesidir. İstenilen tüm kuaförlük işlemleri bu ek saçlara uygulanabilir. 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde de saçtan çıkarılabilir kaynaklardır. Oldukça kolay tak çıkar seçeneğinden dolayı çok tercih edilen bir yöntemdir.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Tress Kaynak Online Sipariş

Bu kaynak türünde online sipariş ile saçı almak ve bir kuaförde kaynağı yaptırmak da mümkündür. Online satış yapan saç merkezleri kapıda ödeme seçeneği de sunarlar. Tress saç uygulamasını bu sayede de uygun fiyatla yaptırmak mümkündür.