Virgin Saç Fiyatları

Virgin saç olarak ifade edilip saç kaynak uygulamaların en çok uygulanması arzu edilen saçtır. Ham saç olarak da belirtilen bu saçın genel özelliği hiçbir kuaför işlemi görmemiş ve yıpranmamış olmasıdır.  Bir kişiden alınarak tek taraflı tarama yöntemi ile sabitlenerek bekletilen bu saçlar uygulama sonrası arzu edilen renge boyanabilir. Virgin saç fiyatı saçın kalitesi, parlaklığı ve tel kalınlığı gibi detaylara göre farklılık gösterip diğer yapay saç örneklerine göre de elbette pahalıdır.

saç modelleri

saç modelleri

Virgin Saç ile Kaynak Uygulaması

Saç kaynak uygulamasında virgin saç kullanımı sonrasında saçlarınıza da dolaşma ve karışma gibi sorunlara da kesin çözüm bulmuş olursunuz. Saç kaynak uygulama sürenize göre söküm ve tekrar uygulama işlemini yaptırabileceğiniz bu saçların kullanım ömrü ise iki yıl olarak hesaplanabilir.

kaynak çeşitleri

kaynak çeşitleri

Boyama dâhil olmak üzere hiçbir kuaför işlemi görmemiş olan bu sağlıklı saçlar oldukça doğal bir görüntü yakalamanıza da yardımcı olacaktır. Dileseniz boya işlemi yaptırmamak için saç renginize en yakın rengi seçerek de uygulama yaptırabilirsiniz.